fbpx

/home/platne/serwer234758/public_html/luxury-meals.com/wp-content/plugins/foodizo-core/includes/elementor/widgets/section-title/style-1.php on line 6
"> WYBRANA DIETA PUDEŁKOWA
HARDCORE DIET

Dieta stworzona z myślą o osobach, które pragną zadbać o swoje zdrowie, jednocześnie uwzględniając specyficzne potrzeby związane z eliminacją cukru, słodzików, nabiału, glutenu, owoców. Jest ona zgodna z zasadami low FODMAP i diety Hashimoto. To nie tylko wybór żywieniowy, to droga do równowagi i dobrej kondycji organizmu. Eliminujemy cukry i słodziki, aby wspierać stabilność poziomu cukru we krwi. Pozbawiamy dietę nabiału, aby zminimalizować potencjalne negatywne reakcje związane z nietolerancją laktozy. A dzięki eliminacji glutenu, zapewniamy jednocześnie lekkostrawne posiłki jak i minimalizujemy wpływ na zdrowie tarczycy w kontekście diety Hashimoto.

Nasza dieta respektuje zasady low FODMAP, eliminując składniki zakazane, co może być korzystne dla osób z wrażliwościami układu pokarmowego. Dodatkowo, bez obecności owoców, zapewniamy smaczne i zdrowe alternatywy, byś mógł cieszyć się posiłkami, nie obawiając się negatywnych skutków.

Skupiamy się na świeżych warzywach, zdrowych tłuszczach, białkach roślinnych i zwierzęcych, a także alternatywach dla tradycyjnych produktów, które mogą wywoływać problemy zdrowotne. Nasza dieta to nie tylko wybór, to styl życia, który pozwala cieszyć się jedzeniem, jednocześnie dbając o zdrowie i dobre samopoczucie.

Wybierz zdrowie oraz komfort w jedzeniu, nie rezygnując z przyjemności smaku.

Pamiętaj, że tylko w wariancie Premium masz możliwość wyboru z menu. Przy wyborze wariantu Classic wybór będzie ograniczony.

NASZ

luxury meals, catering, dostarczamy, strona głowna

CEL TO TWOJE ZDROWIE

AUTORSKIE PRZEPISY I SMAK

luxury meals, catering, dostarczamy, strona głowna
DZISIAJ LUXURY TO PEŁNE DOPASOWANIE
WYBIERZ SWÓJ WARIANT

PREMIUM

W wariancie premium oferujemy możliwość wyboru diety. W dietach z mięsem występuje dziczyzna, jagnięcina, wołowina, kaczka, gęś, perliczka i inne. Ryby morskie i słodkowodne wysokiej jakości. Liście sałat bioponicznych. Szeroki przekrój warzyw i owoców. Dania są bogate jeżeli chodzi o skład i przepisy. Warzywa i owoce są ozonowane.

CLASSIC

W wariancie classic nie masz możliwości wyboru diety (za wyjątkiem diety NO LIMITS). W dietach z mięsem dominuje drób, wieprzowina i wołowina. Wyjątkowe dania z bardzo wysoką jakością produktów. Warzywa i owoce są ozonowane.

[userfeedback id=1]