fbpx

/home/platne/serwer234758/public_html/luxury-meals.com/wp-content/plugins/foodizo-core/includes/elementor/widgets/section-title/style-1.php on line 6
"> WYBRANA DIETA PUDEŁKOWA
INDYWIDUALNA

Dieta indywidualna po wcześniejszym ustaleniu mailowym lub telefonicznym. Podlega też ona indywidualnej wycenie. Specjalizujemy się w układaniu i gotowaniu diet pod indywidualne wytyczne dietetyków, lekarzy lub Wasze własne. W naszej diecie smak spotyka precyzję dopasowania do Twoich unikalnych potrzeb! To nie tylko gotowe rozwiązanie, to personalizowana podróż po zdrowym odżywianiu, stworzona specjalnie dla Ciebie po wcześniejszym ustaleniu mailowym lub telefonicznym.

detoks sokowy, toksyny, oczyszczenie organizmu

W diecie Indywidualnej rozumiemy, że każdy organizm jest inny, dlatego też nasze podejście opiera się na dokładnych informacjach dotyczących Twoich celów zdrowotnych, preferencji żywieniowych i wszelkich indywidualnych wymagań dietetycznych. Nasza ekipa doświadczonych dietetyków i kucharzy pracuje z Tobą, aby stworzyć niestandardową dietę, dostosowaną do Twoich potrzeb.

Zaczynamy od dokładnej analizy Twoich preferencji smakowych, alergii pokarmowych, celów odchudzania lub innych wytycznych. Następnie tworzymy plan żywieniowy, uwzględniając zalecenia lekarza lub dietetyka. Nasz zespół jest gotów dostosować się do Twoich wymagań żywieniowych, zapewniając, że każdy posiłek spełnia Twoje oczekiwania.

Dbamy o każdy detal, od wyważenia proporcji makroskładników po staranne dostosowanie kaloryczności posiłków.

To nie tylko jedzenie, to świadomy wybór zdrowego stylu życia, dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb.

NASZ

luxury meals, catering, dostarczamy, strona głowna

CEL TO TWOJE ZDROWIE

AUTORSKIE PRZEPISY I SMAK

luxury meals, catering, dostarczamy, strona głowna
DZISIAJ LUXURY TO PEŁNE DOPASOWANIE
WYBIERZ SWÓJ WARIANT

PREMIUM

W wariancie premium oferujemy możliwość wyboru diety. W dietach z mięsem występuje dziczyzna, jagnięcina, wołowina, kaczka, gęś, perliczka i inne. Ryby morskie i słodkowodne wysokiej jakości. Liście sałat bioponicznych. Szeroki przekrój warzyw i owoców. Dania są bogate jeżeli chodzi o skład i przepisy. Warzywa i owoce są ozonowane.

CLASSIC

W wariancie classic nie masz możliwości wyboru diety (za wyjątkiem diety NO LIMITS). W dietach z mięsem dominuje drób, wieprzowina i wołowina. Wyjątkowe dania z bardzo wysoką jakością produktów. Warzywa i owoce są ozonowane.

[userfeedback id=1]