fbpx

/home/platne/serwer234758/public_html/luxury-meals.com/wp-content/plugins/foodizo-core/includes/elementor/widgets/section-title/style-1.php on line 6
"> WYBRANA DIETA PUDEŁKOWA
LEKKA I PRZYJEMNA

Idealny zestaw dla osób ceniących sobie “lekkość” diety. Głównie posiłki roślinne z dodatkami mięsnymi, rybami i nabiałem. Zanurz się w lekkości z naszą dietą! Ta wyjątkowa dieta łączy w sobie świeże smaki warzyw, owoców i zdrowych ziaren, tworząc pyszne posiłki, które kochają nie tylko Twoje kubki smakowe, ale również Twoje ciało. Dla tych, którzy stawiają na roślinne bogactwo, dodajemy delikatne nuty mięsa, ryb i nabiału, aby wprowadzić harmonię smaków.

luxury meas, diety, wybór diet, propozcyje

Odkryj jak lekkość po posiłku może być smaczna! Nasza dieta to nie tylko jedzenie – to doświadczenie pełne świeżości i energii. Każdy kęs to podróż przez rozmaite smaki, od delikatnych sałatek po aromatyczne dania z rybą i zdrowe porcje nabiału.

Dla kobiet, które cenią sobie lekkość po posiłku, nasza dieta to idealne rozwiązanie. Zadbaj o swoje ciało, jedząc smacznie i zdrowo. Przekonaj się, że lekkostrawna dieta może być pełna przyjemności!

Zapewniamy idealny balans makroskładników:
– 20% Białka
– 30% Tłuszcze
– 50 % Węglowodany

W obu wersjach jest możliwy wybór dań z menu, jednak w wersji classic jest możliwy wybór z 2 opcji, a w wersji premium ten wybór jest rozszerzony.

Jeżeli chcesz pożegnać się z wzdętym brzuchem a przywitać uczucie lekkości po każdym posiłku, zamów już teraz proponowaną przez nas dietę!

NASZ

luxury meals, catering, dostarczamy, strona głowna

CEL TO TWOJE ZDROWIE

AUTORSKIE PRZEPISY I SMAK

luxury meals, catering, dostarczamy, strona głowna
DZISIAJ LUXURY TO PEŁNE DOPASOWANIE
WYBIERZ SWÓJ WARIANT

PREMIUM

W wariancie premium oferujemy możliwość wyboru diety. W dietach z mięsem występuje dziczyzna, jagnięcina, wołowina, kaczka, gęś, perliczka i inne. Ryby morskie i słodkowodne wysokiej jakości. Liście sałat bioponicznych. Szeroki przekrój warzyw i owoców. Dania są bogate jeżeli chodzi o skład i przepisy. Warzywa i owoce są ozonowane.

CLASSIC

W wariancie classic nie masz możliwości wyboru diety (za wyjątkiem diety NO LIMITS). W dietach z mięsem dominuje drób, wieprzowina i wołowina. Wyjątkowe dania z bardzo wysoką jakością produktów. Warzywa i owoce są ozonowane.

[userfeedback id=1]