fbpx

WYBRANA DIETA PUDEŁKOWA
LEKKA I PRZYJEMNA

Idealny zestaw dla osób ceniących sobie “lekkość” diety. Głównie posiłki roślinne z dodatkami mięsnymi, rybami i nabiałem. Zanurz się w lekkości z naszą dietą! Ta wyjątkowa dieta łączy w sobie świeże smaki warzyw, owoców i zdrowych ziaren, tworząc pyszne posiłki, które kochają nie tylko Twoje kubki smakowe, ale również Twoje ciało. Dla tych, którzy stawiają na roślinne bogactwo, dodajemy delikatne nuty mięsa, ryb i nabiału, aby wprowadzić harmonię smaków.

Odkryj jak lekkość po posiłku może być smaczna! Nasza dieta to nie tylko jedzenie – to doświadczenie pełne świeżości i energii. Każdy kęs to podróż przez rozmaite smaki, od delikatnych sałatek po aromatyczne dania z rybą i zdrowe porcje nabiału. Dla kobiet, które cenią sobie lekkość po posiłku, nasza dieta to idealne rozwiązanie. Zadbaj o swoje ciało, jedząc smacznie i zdrowo. Przekonaj się, że lekkostrawna dieta może być pełna przyjemności!

Pamiętaj, że tylko w wariancie Premium masz możliwość wyboru z menu. Przy wyborze wariantu Classic wybór będzie ograniczony.

Jeżeli chcesz pożegnać się z wzdętym brzuchem a przywitać uczucie lekkości po każdym posiłku, zamów już teraz proponowaną przez nas dietę!

NASZ

CEL TO TWOJE ZDROWIE

AUTORSKIE PRZEPISY I SMAK

DZISIAJ LUXURY TO PEŁNE DOPASOWANIE
WYBIERZ SWÓJ WARIANT

PREMIUM

W wariancie premium oferujemy możliwość wyboru diety. W dietach z mięsem występuje dziczyzna, jagnięcina, wołowina, kaczka, gęś, perliczka i inne. Ryby morskie i słodkowodne wysokiej jakości. Liście sałat bioponicznych. Szeroki przekrój warzyw i owoców. Dania są bogate jeżeli chodzi o skład i przepisy. Warzywa i owoce są ozonowane.

CLASSIC

W wariancie classic nie masz możliwości wyboru diety (za wyjątkiem diety NO LIMITS). W dietach z mięsem dominuje drób, wieprzowina i wołowina. Wyjątkowe dania z bardzo wysoką jakością produktów. Warzywa i owoce są ozonowane.