Katowice

Catering dietetyczny Andrzejewski Przyjaciele z bezpłatnym dowozem rozkochał w sobie mieszkańców Katowic i okolic! Przygotowywane przez naszych dietetyków dania pomagają osiągać wyznaczone cele tysiącom Klientów. Niezależnie od Twoje aktywności fizycznej, w naszej ofercie znajdziesz idealny wariant diety.  W naszej ofercie możesz znaleźć dietę wegańską, dietę wegetariańską, detoks sokowy i wiele innych. Dokładną mapę naszych dostaw znajdzie na stronie www w zakładce Mapa Dostaw.  Sprawdź, czy już dziś możesz zamówić nasze posiłki! 

Jak dostarczamy catering dietetyczny do Katowic

Dania Andrzejewski Przyjaciele przygotowane są wyłącznie ze świeżych i nieprzetworzonych produktów. Przykładamy do tego szczególną uwagę. Aby jak najdłużej zachowały walory smakowe i właściwości odżywcze, dostarczamy je pod wskazany adres specjalistycznymi autochłodniami. Współpracujemy w tym zakresie z najlepszą firmą kurierską. Dzięki temu każdego dnia możesz cieszyć się najlepszym cateringiem dostarczonym pod każdy adres. Wybierz najlepszy catering dietetyczny w Katowicach!

Pakujemy ekologicznie, dostarczamy po całej Polsce!

Czy wiesz, że decydując się na dietę z dowozem od Andrzejewski Przyjaciele dbasz nie tylko o swój organizm, ale także o środowisko? Od początku naszej działaności jednym z priorytetów było ekologiczne pakowanie. Nie wyobrażamy sobie robić tego inaczej. Jeśli zadbamy o środowisko w taki sposób, uprawiane warzywa, owoce będą wyższej jakości. Dzięki temu my będziemy mogli otrzymać te najlepsze i przyrządzić z nich dla Was dania w cateringu dietetycznym. Dbajmy o to wspólnie. Jeśli nie wiesz jak segregować pozostałe pojemniki, napisz do Nas. Pomożemy, dokładnie rozpiszemy. Pamiętaj, że torby po dostarczonych posiłkach  świetnie sprawdzą się jako worki na śmieci. Są wykonane z papieru, a nie plastiku.

Dokładną mapę dostaw znajdziesz <tutaj>

fruits