Warszawa

Catering dietetyczny Warszawa – tu wszystko się zaczęło!

Dzień dobry Warszawa i okolice!  

Zamawialiście już nasz catering Andrzejewski Przyjaciele? Musicie go wypróbować! Nasza dieta pudełkowa z darmową dostawą do domu podbija serca Warszawiaków od początku 2021 roku!

Jeśli chcesz się zdrowo odżywiać i utrzymać sylwetkę lub zrzucić zbędne kilogramy – napisz do nas, odwiedź naszą stronę! Pomożemy Ci w tym! Jeśli masz pytania lub wątpliwości to skontaktuj się telefonicznie lub mailowo z naszym dietetykiem, który bezpłatnie pomoże Ci dobrać odpowiedni rodzaj diety oraz jej kaloryczność. 

Korzystanie z usług cateringu dietetycznego w Warszawie oznacza dostawę pod Twoje drzwi posiłków premium zamkniętych w pudełkach. Na terenie Warszawy dostarczamy 6 dni w tygodniu w godzinach nocnych. Dzięki temu codziennie rano czeka na Ciebie pyszna paczka z cateringiem dietetycznym. Dieta pudełkowa od Andrzejewski Przyjaciele dostarczy wybraną ilość kalorii  oraz odpowiednio zbilansowaną ilośc makroskładników. Nasza dieta w połączeniu z aktywnością fizyczną to gwarancja sukcesu!

Osobisty odbiór cateringu na terenie Warszawy

Swoją dietę pudełkowa w Warszawie możesz odebrać także osobiście. Napisz do nas w tej sprawie. Ustalimy dogodną godzinę na przekazanie Twoich posiłków. Nasza kuchnia mieści się w ścisłym centrum Warszawy, dzięki temu nie będziesz miał problemu z dojazdem. 

Dokładną mapę dostaw znajdziesz <tutaj>

fruits