fbpx

WYBRANA DIETA PUDEŁKOWA
LOW FODMAP

esteśmy pionierem diety low FODMAP w Polsce. Nawiązujemy ścisłą współpracę z renomowanym Australijskim Uniwersytetem Monash. Dodatkowo jako pierwsi wprowadziliśmy tę rewolucyjną dietę na szeroką skalę, obejmującą cały kraj. Dieta Low FODMAP, to nie tylko plan żywieniowy, ale prawdziwa zmiana życiowa dla osób borykających się z dolegliwościami jelitowymi, takimi jak zespół jelita drażliwego (IBS). Kluczowym celem diety jest ograniczenie spożycia pewnych rodzajów fermentujących węglowodanów, nazywanych FODMAPs (Fermentable Oligosaccharides, Disaccharides, Monosaccharides, and Polyols).

Założenia Diety Low FODMAP:

Ograniczenie spożycia składników, takich jak laktoza, fruktoza, sorbitol, mannitol czy oligosacharydy, które mogą prowadzić do podrażnienia jelit.

Uniwersytet Monash jest światowym liderem w badaniach nad wpływem diety na zdrowie jelitowe, zespołem jelita drażliwego i innych zaburzeń trawiennych. Wierzymy w stały rozwój i poszerzanie horyzontów wiedzy na temat wpływu diety na zdrowie jelitowe. Dlatego też nasza dieta Low FODMAP stale ewoluuje, będąc w zgodzie z najnowszymi badaniami przeprowadzanymi przez zespół badawczy Uniwersytetu Monash.

Dlatego również NA BIEŻĄCO AKTUALIZOWANA JEST LISTA PRODUKTÓW DOZWOLONYCH I ZAKAZANYCH oraz ilości tych jakie są dozwolone nie powodując dolegliwości jelitowych. Jesteśmy informowani o wszelkich zmianach i wprowadzamy je do naszych wytycznych tego samego dnia.

Aktualne wytyczne diety można znaleźć również samodzielnie po zainstalowaniu oficjalnej aplikacji MONASH UNIVERSITY FODMAP DIET. Nasza dieta i prace naukowe tworzą spójne podejście do poprawy jakości życia osób z dolegliwościami jelitowymi. Oferujemy spersonalizowane rozwiązania zdrowotne, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasza dieta low FODMAP i prace Uniwersytetu Monash stanowią zjednoczone podejście do poprawy jakości życia osób z dolegliwościami jelitowymi. Oferujemy spersonalizowane rozwiązania dla zdrowia jelitowego. Dodatkowo przy wyborze tej diety oferujemy Wam dania zarówno wegetariańskie jak i roślinne.

Pamiętaj, że tylko w wariancie Premium masz możliwość wyboru z menu. Przy wyborze wariantu Classic wybór będzie ograniczony. Zamów już teraz i ciesz się pyszną dietą bez żadnych dolegliwości jelitowych.

NASZ

CEL TO TWOJE ZDROWIE

AUTORSKIE PRZEPISY I SMAK

DZISIAJ LUXURY TO PEŁNE DOPASOWANIE
WYBIERZ SWÓJ WARIANT

PREMIUM

W wariancie premium oferujemy możliwość wyboru diety. W dietach z mięsem występuje dziczyzna, jagnięcina, wołowina, kaczka, gęś, perliczka i inne. Ryby morskie i słodkowodne wysokiej jakości. Liście sałat bioponicznych. Szeroki przekrój warzyw i owoców. Dania są bogate jeżeli chodzi o skład i przepisy. Warzywa i owoce są ozonowane.

CLASSIC

W wariancie classic nie masz możliwości wyboru diety (za wyjątkiem diety NO LIMITS). W dietach z mięsem dominuje drób, wieprzowina i wołowina. Wyjątkowe dania z bardzo wysoką jakością produktów. Warzywa i owoce są ozonowane.