fbpx

/home/platne/serwer234758/public_html/luxury-meals.com/wp-content/plugins/foodizo-core/includes/elementor/widgets/section-title/style-1.php on line 6
"> WYBRANA DIETA PUDEŁKOWA
POST WARZYWNO OWOCOWY

Post warzywno-owocowy szerzej znany jako dieta dr. Dąbrowskiej opiera się na spożywaniu świeżych owoców, warzyw i soków. Jej filozofia polega na oczyszczaniu organizmu i poprawie ogólnego samopoczucia poprzez dostarczanie witamin, minerałów i enzymów. Oferujemy dwa warianty tej diety: Wariant PREMIUM – posiłki złożone, wymagające dużego nakładu pracy, większy przekrój warzyw i owoców. Wariant CLASSIC – proste posiłki, głównie surowe warzywa i owoce w formie sałatek i pieczonych dodatków. Ze względu ograniczeń systemowych/technicznych – wybór kaloryczności w zestawie POST DR DĄBROWSKIEJ nie ma znaczenia, zawsze otrzymasz posiłki o kaloryczności około 125 kcal każdy. Wybierz tylko ich ilość i rodzaj. Nie zaleca się jeść więcej niż 6 posiłków, łącznie o kaloryczności maksymalnej 700 kcal

Nie zakłada ona bezwzględnego postu, ale jedynie znaczną redukcję kilokalorii (maksymalnie 800 kcal dziennie). Post powinien trwać maksymalnie 42 dni, po którym należy przeprowadzić fazę wyjścia z postu i powinna trwać tyle samo co faza oczyszczania. Przy dłuższym stosowaniu, mogą wystąpić niedobory i powstawanie nowych, często niebezpiecznych schorzeń.

Warto pamiętać, że post warzywno-owocowy powinien być uzgodniony z lekarzem. Zwłaszcza gdy przyjmuje się leki lub cierpi na choroby przewlekłe.

Według założeń ma ona być nie tylko dietą odchudzającą, ale również kuracją oczyszczająco-normalizującą oraz efektem ma być obniżenie wskaźnika BMI. Restrykcyjna dieta przyczynia się do spektakularnie szybkiej utraty kilogramów.

Sprawdź czy ta dieta jest dla Ciebie. ZAMÓW i przekonaj się już dziś!

NASZ

luxury meals, catering, dostarczamy, strona głowna

CEL TO TWOJE ZDROWIE

AUTORSKIE PRZEPISY I SMAK

luxury meals, catering, dostarczamy, strona głowna
DZISIAJ LUXURY TO PEŁNE DOPASOWANIE
WYBIERZ SWÓJ WARIANT

PREMIUM

W wariancie premium oferujemy możliwość wyboru diety. W dietach z mięsem występuje dziczyzna, jagnięcina, wołowina, kaczka, gęś, perliczka i inne. Ryby morskie i słodkowodne wysokiej jakości. Liście sałat bioponicznych. Szeroki przekrój warzyw i owoców. Dania są bogate jeżeli chodzi o skład i przepisy. Warzywa i owoce są ozonowane.

CLASSIC

W wariancie classic nie masz możliwości wyboru diety (za wyjątkiem diety NO LIMITS). W dietach z mięsem dominuje drób, wieprzowina i wołowina. Wyjątkowe dania z bardzo wysoką jakością produktów. Warzywa i owoce są ozonowane.

[userfeedback id=1]