fbpx

/home/platne/serwer234758/public_html/luxury-meals.com/wp-content/plugins/foodizo-core/includes/elementor/widgets/section-title/style-1.php on line 6
"> WYBRANA DIETA PUDEŁKOWA
SPORT GLUTENFREE

SPORT GLUTENFREE to zaawansowany plan żywieniowy, łączący korzyści kilku założeń dietetycznych oraz precyzyjnie zbalansowane makroskładniki. Oferujemy możliwość wyboru menu, umożliwiając dopasowanie diety do własnych preferencji żywieniowych. Pamiętaj, że tylko w wariancie Premium masz możliwość wyboru z menu. Przy wyborze wariantu Classic wybór będzie ograniczony. Posiłki w tym zestawie są wysokobiałkowe oraz niskotłuszczowe zapewniając następujący balans makroskładników: Białko (30%): Selekcja najwyższej jakości drobiu, wołowiny, dziczyzny, jagnięciny, ryb, jaj oraz roślinnych źródeł białka które wspierają regenerację i budowę tkanki mięśniowej. Tłuszcze (25%): Wybór tłuszczy które dostarczają kwasów omega-3 oraz wspierają funkcje mózgu i redukują stany zapalne.

Węglowodany (45%): W tej diecie znajdziesz tylko źródła węglowodanów niezawierające glutenu. Mimo tego nadal zapewni to stałe źródło energii, wspierając wydajność. Znajdziesz w niej bezglutenowe produkty zbożowe takie jak – Quinoa, brązowy ryż, które są źródłem błonnika i wolno uwalnianych węglowodanów.
Eliminujemy potencjalnie problematyczne fermentujące węglowodany, aby unikać dolegliwości jelitowych jednocześnie zapewniając komfort podczas treningów.

Wybieramy warzywa i owoce, które dostarczają niezbędnych witamin, minerałów i antyoksydantów.
Posiłki można podzielić na przedtreningowe -dostarczające energii oraz potreningowe – wspomagające szybką regenerację mięśni.
Uzupełniamy posiłki odpowiednimi suplementami, takimi jak białko serwatkowe, kolagen, witamina C czy kreatyna, w celu osiągania przez Ciebie optymalnych rezultatów oraz uzyskania jak najlepszej, pięknie wyglądającej sylwetki.

Jest to kompleksowy plan żywieniowy, który nie tylko wspiera wydajność sportową, ale także dba o komfort jelitowy.

To synergia zdrowia, sportowych osiągnięć i zrównoważonej diety.

W obu wersjach jest możliwy wybór dań z menu, jednak w wersji classic jest możliwy wybór z 2 opcji, a w wersji premium ten wybór jest rozszerzony.

NASZ

luxury meals, catering, dostarczamy, strona głowna

CEL TO TWOJE ZDROWIE

AUTORSKIE PRZEPISY I SMAK

luxury meals, catering, dostarczamy, strona głowna
DZISIAJ LUXURY TO PEŁNE DOPASOWANIE
WYBIERZ SWÓJ WARIANT

PREMIUM

W wariancie premium oferujemy możliwość wyboru diety. W dietach z mięsem występuje dziczyzna, jagnięcina, wołowina, kaczka, gęś, perliczka i inne. Ryby morskie i słodkowodne wysokiej jakości. Liście sałat bioponicznych. Szeroki przekrój warzyw i owoców. Dania są bogate jeżeli chodzi o skład i przepisy. Warzywa i owoce są ozonowane.

CLASSIC

W wariancie classic nie masz możliwości wyboru diety (za wyjątkiem diety NO LIMITS). W dietach z mięsem dominuje drób, wieprzowina i wołowina. Wyjątkowe dania z bardzo wysoką jakością produktów. Warzywa i owoce są ozonowane.

[userfeedback id=1]