fbpx

/home/platne/serwer234758/public_html/luxury-meals.com/wp-content/plugins/foodizo-core/includes/elementor/widgets/section-title/style-1.php on line 6
"> WYBRANA DIETA PUDEŁKOWA
SPORT PRO

SPORT PRO to zaawansowany plan żywieniowy, łączący korzyści kilku założeń dietetycznych oraz precyzyjnie zbalansowane makroskładniki. Oferujemy możliwość wyboru menu, umożliwiając dopasowanie diety do własnych preferencji żywieniowych. Jednak pamiętaj, że tylko w wariancie Premium masz możliwość wyboru z menu. Przy wyborze wariantu Classic wybór będzie ograniczony. Posiłki w tym zestawie są wysokobiałkowe oraz niskotłuszczowe – bez laktozy i w większości bezglutenowe. Wybór węglowodanów o niskim indeksie glikemicznym, zapewniający stałe źródło energii, wspierający wydajność oraz utrzymujący stabilność poziomu glukozy we krwi. Między innymi pełnoziarniste i bezglutenowe produkty zbożowe takie jak – Quinoa, brązowy ryż, które są źródłem błonnika i wolno uwalnianych węglowodanów.

Eliminujemy potencjalnie problematyczne fermentujące węglowodany, aby unikać dolegliwości jelitowych jednocześnie zapewniając komfort podczas treningów. Zachowujemy tutaj w większości zasady low FODMAP, dzięki temu na 100% nie będziesz mieć wzdęć czy uczucia ciężkości.

Wybieramy warzywa i owoce, które dostarczają niezbędnych witamin, minerałów i antyoksydantów.

Posiłki można podzielić na przedtreningowe – dostarczające energii oraz potreningowe – wspomagające szybką regenerację mięśni.

Uzupełniamy posiłki odpowiednimi suplementami, takimi jak białko serwatkowe, kolagen, witamina C czy kreatyna, w celu osiągania przez Ciebie optymalnych rezultatów oraz uzyskania jak najlepszej, pięknie wyglądającej sylwetki.

Dieta SPORT PRO to kompleksowy plan żywieniowy, który nie tylko wspiera wydajność sportową, ale także dba o komfort jelitowy, dostarczając precyzyjnie zbalansowanych makroskładników.

To synergia zdrowia, sportowych osiągnięć i zrównoważonej diety. ZAMÓW i sprawdź na własnej skórze, a my gwarantujemy, że na pewno nie będziesz żałował swojego wyboru.

Występuje w dwóch wariantach PREMIUM oraz CLASSIC. W obu wersjach jest możliwy wybór dań z menu, jednak w wersji classic jest możliwy wybór z 2 opcji, a w wersji premium ten wybór jest rozszerzony.

Zapewniamy następujący balans makroskładników:
– 30% Białka
– 25% Tłuszczu
– 45% Węglowodanów

NASZ

luxury meals, catering, dostarczamy, strona głowna

CEL TO TWOJE ZDROWIE

AUTORSKIE PRZEPISY I SMAK

luxury meals, catering, dostarczamy, strona głowna
DZISIAJ LUXURY TO PEŁNE DOPASOWANIE
WYBIERZ SWÓJ WARIANT

PREMIUM

W wariancie premium oferujemy możliwość wyboru diety. W dietach z mięsem występuje dziczyzna, jagnięcina, wołowina, kaczka, gęś, perliczka i inne. Ryby morskie i słodkowodne wysokiej jakości. Liście sałat bioponicznych. Szeroki przekrój warzyw i owoców. Dania są bogate jeżeli chodzi o skład i przepisy. Warzywa i owoce są ozonowane.

CLASSIC

W wariancie classic nie masz możliwości wyboru diety (za wyjątkiem diety NO LIMITS). W dietach z mięsem dominuje drób, wieprzowina i wołowina. Wyjątkowe dania z bardzo wysoką jakością produktów. Warzywa i owoce są ozonowane.

[userfeedback id=1]